Yaşam

Yeni Yaz Dizisi Sana El Vermem 3 Usta Oyuncu Kadroya Dahil Oldu!

ATV’nin haziran ayında ekrana gelmesi planlanan yeni yaz dizisi büyük ilgiyle bekleniyor. Dizinin başrolünde Emre Bey’in yer alacağı geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Oyuncu kadrosu oluşmaya hız kesmeden devam ediyor. Son olarak 3 usta isim kadroya dahil oldu.

Kaynak:https://www.birsenaltuntas.com/dizi/v…

ATV’nin haziran ayında seyirciyle buluşmaya hazırlanan yeni yaz dizisi ‘Vermem Seni Ellere’ geçtiğimiz günlerde başrol oyuncusu için güzel oyuncu Emre Bey ile el sıkıştı.

Çekimleri şimdiden dikkatleri üzerine çeken dizinin çekimleri bir doğa olayı olan Ordu’nun muhteşem atmosferinde yapılacak.

Gülbike Sonay Üte’nin yazacağı, yönetmen koltuğunda ise Ali Balcı’nın oturacağı projenin kadrosuna 3 yeni usta oyuncu dahil oldu.

Karadayı, Büyük Yüzyıl, Müdür Orta gibi dizilerde izlediğimiz ünlü oyuncu Fatih Al, huysuz ve beceriksiz bir adam olan ‘Şakir’ rolüne hayat verecek.

Köydeki herkesin yardımına koşan şifacı ablayı ‘Peri’ rolüyle canlandıracak olan başarılı oyuncu Filiz Ahmet de hikayesini merakla beklediğimiz dizide yer alacak.

Emre Bey’in canlandıracağı Mehmet’in dedesi İdris karakterine, fenomen dizisi Bizimkiler ile halen adından söz ettiren duayen oyuncu Cihat Tamer hayat verecek.

Karadeniz’in mükemmel manzaralarına şahit olacağımız dizinin 20 Mayıs’ta sette olması planlanıyor.

dalamanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu